Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Fortuna Koleksiyon Tasarım Bilezik

44.695,00 TL

Tarih boyunca, çoğu kültürde ve dinsel inançta güçlü bir tılsım olarak kabul edilen nazar boncuğu simgesi, ruhu parıltısıyla süsleyen altınla birleşerek nadide bir güzellik seni bekliyor. İnceden kalına gelen tasarımı ve üzerindeki minik nazar boncuk detaylarıyla kusursuz Cetaş Fortuna koleksiyonu tasarım bilezik tüm zarafeti ve şıklığıyla içinizdeki enerjiyi, güçlü tılsımıyla korumasına izin verin.

Stok Kodu 14A2A80256
Barkod 14A2A80256 - Gram : 12,97 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 12,97 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Fortuna Koleksiyon Tasarım Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Fortuna Koleksiyon Tasarım Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Fortuna Koleksiyon Tasarım Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Fortuna Koleksiyon Tasarım Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Fortuna Koleksiyon Tasarım Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.