Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Fortuna Koleksiyon Tasarım Bileklik

34.680,00 TL

Cetaş'ın Fortuna Serisine ait bu zarif altın bileklik, nazar boncuk detayları ile enerjini yükseltmek için seni bekliyor. İç içe geçmiş zincir tasarımı ile zarafeti ikiye katlamanı sağlarken, vurgucu bir stili ortaya koyuyor. Altın tasarım bileklik, rahat ve özgür tarzı ile her gününe uyum sağlamak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2E01192
Barkod 14A2E01192 - Gram : 10,67 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 10,67 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Fortuna Koleksiyon Tasarım Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Fortuna Koleksiyon Tasarım Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Fortuna Koleksiyon Tasarım Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Fortuna Koleksiyon Tasarım Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Fortuna Koleksiyon Tasarım Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.