Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Fortuna Koleksiyon 3Lü Nazar Yüzük

27.732,00 TL

Cetaş altın yüzük ile parmaklarındaki güçlü enerjiyi hissetmeye hazırlan. Nazar boncuğu, sözcük olarak "kutlu nesne" anlamındadır. İyi de kötü de gözle görüldükten sonra meydana gelir. İlk izlenim gözler ile gerçekleştiği için nazar boncuğu göz şeklindedir. Eski inanışlara göre nazar boncuğu göze göz anlamında, kötü enerjiyi emici unsurundadır. Bu güzellik, küçük simgelerin büyük güçlerini ortaya koyuyor. Şık tarzı, parmaklarında büyülü bir rahatlık bırakmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A3O88315
Barkod 14A3O88315 - Gram : 8,18 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 8,18 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Fortuna Koleksiyon 3Lü Nazar Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Fortuna Koleksiyon 3Lü Nazar Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Fortuna Koleksiyon 3Lü Nazar Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Fortuna Koleksiyon 3Lü Nazar Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Fortuna Koleksiyon 3Lü Nazar Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.