Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Fortuna Kalp Bileklik

27.846,00 TL

Cetaş Fortuna Koleksiyonuna ait bu güzellik, iç içe geçmiş çift ve tekli halkaları ile plaka kalp figürüne uzanıyor. Halkalarındaki nazarlık detayı ile estetik tasarımını ortaya koyuyor. Kalpli bilekliğin ihtişamlı ve göze hitap eden güçlü duruşu ile her ortama, her kombinine uyum sağlamak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A3O88116
Barkod 14A3O88116 - Gram : 19,29 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 19,29 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Fortuna Kalp Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Fortuna Kalp Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Fortuna Kalp Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Fortuna Kalp Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Fortuna Kalp Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.