Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Fortuna 14 Ayar Sarı Altın Küpe

19.953,00 TL

Tarih boyunca, çoğu kültürde ve dinsel inançta güçlü bir tılsım olarak kabul edilen nazar boncuğu simgesi, ruhu parıltısıyla süsleyen altınla birleşerek nadide bir güzellik seni bekliyor. Zarif oval tasarımı ve üzerindeki minik nazar boncuk detaylarıyla Fortuna altın küpe tüm zarafeti ve şıklığıyla içinizdeki enerjiyi, güçlü tılsımıyla korumasına izin verin.

Stok Kodu 14A3S03004
Barkod 14A3S03004 - Gram : 5,41 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,41 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Fortuna 14 Ayar Sarı Altın Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Fortuna 14 Ayar Sarı Altın Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Fortuna 14 Ayar Sarı Altın Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Fortuna 14 Ayar Sarı Altın Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Fortuna 14 Ayar Sarı Altın Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.