Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Fortuna 14 Ayar Sarı Altın Bilezik

51.162,00 TL

Tarih boyunca, çoğu kültürde ve dinsel inançta güçlü bir tılsım olarak kabul edilen nazar boncuğu simgesi, ruhu parıltısıyla süsleyen altınla birleşerek nadide bir güzellik seni bekliyor. İnceden kalına gelen tasarımı ve üzerindeki minik nazar boncuk detaylarıyla kusursuz Cetaş Fortuna koleksiyonu tasarım bilezik tüm zarafeti ve şıklığıyla içinizdeki enerjiyi, güçlü tılsımıyla korumasına izin verin.

Stok Kodu 14A2A80257
Barkod 14A2A80257 - Gram : 15,63 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 15,63 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Fortuna 14 Ayar Sarı Altın Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Fortuna 14 Ayar Sarı Altın Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Fortuna 14 Ayar Sarı Altın Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Fortuna 14 Ayar Sarı Altın Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Fortuna 14 Ayar Sarı Altın Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap