Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Fortuna 14 Ayar Sarı Altın Bileklik

10.288,00 TL

Cetaş'ın Fortuna Serisine ait bu zarif ve dökümlü altın bileklik, nazar boncuk detayları ile enerjini yükseltmek için seni bekliyor. İç içe geçmiş çift zincir tasarımı ile zarafeti ikiye katlamanı sağlarken, vurgucu bir stili ortaya koyuyor. Kalp figürü ve nazar boncuk detayı ile sevgi, aşkı, arkadaşlığı ve koparılamaz bağları ifade ediyorken, nazar boncuk ile onların korunmasını arzu edildiğini anlatıyor. Altın bileklik, rahat ve özgür tarzı ile her gününe uyum sağlamak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2O62074
Barkod 14A2O62074 - Gram : 7,54 gram
Renk Sarı
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Fortuna 14 Ayar Sarı Altın Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Fortuna 14 Ayar Sarı Altın Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Fortuna 14 Ayar Sarı Altın Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Fortuna 14 Ayar Sarı Altın Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Fortuna 14 Ayar Sarı Altın Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.