Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Fortuna 14 Ayar Altın Şans Bileklik

10.060,00 TL

Altın bileklikte bulunan dört yapraklı yonca figürü, doğada nadiren bulunan bir bitki ve çoğunlukla üç yapraklı hali görülüyor. Genel anlamda şans getirdiği ile bilinsede her bir yaprak farklı anlamları vurguluyor: Yonca bileklikteki birinci yaprak inanç, ikinci yaprak umut, üçüncü yaprak aşk, dördüncü yaprak ise şansı ifade ediyor. Altın yonca bileklik, şansı daima kendine çektiğini, inancını ve aşkını vurguluyor. Yalın ve saf duyguyu anlatıyorken; iç içe geçmiş zincir tasarımı ile özgür ve rahat bir tarzı sergiliyor.

Stok Kodu 14A2N01555
Barkod 14A2N01555 - Gram : 7,15 gram
Renk Sarı
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Fortuna 14 Ayar Altın Şans Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Fortuna 14 Ayar Altın Şans Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Fortuna 14 Ayar Altın Şans Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Fortuna 14 Ayar Altın Şans Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Fortuna 14 Ayar Altın Şans Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.