Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Eterna Mavi Kalp Kolye

6.370,00 TL

Mavi; huzur, güven, barış, dinginlik ve sadakatin rengini ifade ediyor. Kalp, iki kişinin kalplerinin birleştiğini ve ayrılmaz oluşlarını anlatıyor. Yalın görünümünün yanı sıra net kalıpların altın ve modern dokunuşlar ile birleşmesi, karakteristik bir tavır katıyor. İnce zinciri, zarafetin küçük ve tatlı nişanesini boynunuza takıyor.

Stok Kodu 14A1A50551
Barkod 14A1A50551 - Gram : 3,91 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,91 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Eterna Mavi Kalp Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Eterna Mavi Kalp Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Eterna Mavi Kalp Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Eterna Mavi Kalp Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Eterna Mavi Kalp Kolye  kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap