Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Eterna 14 Ayar Sarı Altın Bileklik

11.359,00 TL

Cetaş'ın Eterna Koleksiyonu'na ait renkli altın bileklik, iç içe geçmiş halkaları ile zincirleme sevgiyi bileğinde taşıyor. Renkli altın bileklik, farklı ve sade tarzı şıklıkla taçlandıranlar için tamamlayıcı bir parça oluyor.

Stok Kodu 14A1N39847
Barkod 14A1N39847 - Gram : 8,40 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Eterna 14 Ayar Sarı Altın Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Eterna 14 Ayar Sarı Altın Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Eterna 14 Ayar Sarı Altın Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Eterna 14 Ayar Sarı Altın Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Eterna 14 Ayar Sarı Altın Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap