Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Eterna 14 Ayar Altın Kalp Bileklik

17.710,00 TL

Cetaş'ın Eterna Koleksiyonu'na ait altın kalp bilekliğin, birbirleri içerisine geçirilmiş halkaları çizgilerin gücü ile buluşarak ışığa yön veriyor. Kalp figürünün içerisinde yer alan dört yapraklı yonca çizimleri, bilekliğine şans ve renk katıyorken, her kullanımında memnun etmek için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1E55591
Barkod 14A1E55591 - Gram : 12,60 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 12,60 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Eterna 14 Ayar Altın Kalp Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Eterna 14 Ayar Altın Kalp Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Eterna 14 Ayar Altın Kalp Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Eterna 14 Ayar Altın Kalp Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Eterna 14 Ayar Altın Kalp Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.