Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Bir Dilek Tut Mavi Kilit Tasarım Gerdanlık

59.641,00 TL

Mavi kilit kolye ile kalbinin güzelliğini mavi renkle tenine yansıtmaya ne dersin? Altının ışıltısı ruhunu kuşatıyorken, samimiyet ve mutluluğu simgeleyen turkuaz rengi kalbinle bağ kuruyor. Cetaş'ın eşsiz ve kusursuz Bir dilek tut koleksiyonundan Altın kilit kolye tüm zarafetiyle ve dikkat çekici tavrıyla tarzını tamamlayacak.

Stok Kodu 14A3N96834
Barkod 14A3N96834 - Gram : 19,21 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 19,21 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Bir Dilek Tut Mavi Kilit Tasarım Gerdanlık ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Bir Dilek Tut Mavi Kilit Tasarım Gerdanlık sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Bir Dilek Tut Mavi Kilit Tasarım Gerdanlık vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Bir Dilek Tut Mavi Kilit Tasarım Gerdanlık ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Bir Dilek Tut Mavi Kilit Tasarım Gerdanlık kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.