Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Bir Dilek Tut Koleksiyon Mavi Kalp Bilezik

46.475,00 TL

14 ayarın şıklığında zarafet dolu bir bilezik, mavi kalp detayıyla ve ara ara serpiştirilen minik taşların üzerindeki yonca figürüyle tarzınıza eşlik etmek için sabırsızlanıyor. Cetaşın Bir Dilek Tut koleksiyonundan bu muhteşem altın bileziğe teninde parlaması için izin verin!

Stok Kodu 14A3S03011
Barkod 14A3S03011 - Gram : 15,00 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 15,00 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Bir Dilek Tut Koleksiyon Mavi Kalp Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Bir Dilek Tut Koleksiyon Mavi Kalp Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Bir Dilek Tut Koleksiyon Mavi Kalp Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Bir Dilek Tut Koleksiyon Mavi Kalp Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Bir Dilek Tut Koleksiyon Mavi Kalp Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.