Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Bir Dilek Tut 14 Ayar Nazar Kolye

12.241,00 TL

Nazar boncuğu, sözcük olarak "kutlu nesne" anlamındadır. İyi de kötü de gözle görüldükten sonra meydana gelir. İlk izlenim gözler ile gerçekleştiği için nazar boncuğu göz şeklindedir. Eski inanışlara göre nazar boncuğu göze göz anlamında, kötü enerjiyi emici unsurundadır. Cetaş'ın Bir Dilek Tut Koleksiyonu'na ait bu güzellik, küçük simgelerin büyük güçlerini ortaya koyuyor. Yuvarlak kalıbın etrafını çeviren modern estetik dokunuşlar, kapalı kilit dehasına uzanıyor. İnce ve dingin zincirler, teninde büyülü bir rahatlık bırakmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1E55618
Barkod 14A1E55618 - Gram : 9,93 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Bir Dilek Tut 14 Ayar Nazar Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Bir Dilek Tut 14 Ayar Nazar Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Bir Dilek Tut 14 Ayar Nazar Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Bir Dilek Tut 14 Ayar Nazar Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Bir Dilek Tut 14 Ayar Nazar Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap