Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ Bir Dilek Tut 14 Ayar Altın Kilit Yüzük

6.866,00 TL

Cetaş'ın altın kilit yüzük, geometrik montürü ile farklı ve benzersiz stilini ortaya koyuyor. Sekizgen tavrı, asma kilit ve bir anahtar ile şanslı tılsıma dönüşüyor. Asma kilit, bulunan ilk kilit türlerinde biridir. Kilitlemek ise güvene almak, korumak, kimsenin görmesini istememek, aşırı değer vermek gibi anlamlara geliyor. Anlamını senin belirleyeceğin, sadece kendin içi harika bir parçaya dönüştürebilirsin.

Stok Kodu 14A2O62045
Barkod 14A2O62045 - Gram : 4,86 gram
Renk Sarı
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Bir Dilek Tut 14 Ayar Altın Kilit Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Bir Dilek Tut 14 Ayar Altın Kilit Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Bir Dilek Tut 14 Ayar Altın Kilit Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Bir Dilek Tut 14 Ayar Altın Kilit Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Bir Dilek Tut 14 Ayar Altın Kilit Yüzük  kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.