Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ 14 Ayar Sarı Altın Süzme Hallow Bileklik

27.809,00 TL

Hallow bilekliğin halkaları birbirlerini sevgiyle sıkı sıkı sarıyorken, farklı stiller yoğun görünümle bir araya geliyorlar. Altın süzme hallow bilekliğin ağır tarzı, altının gücü ile zengin bir hava katmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A3O88146
Barkod 14A3O88146 - Gram : 8,42 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 8,42 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Süzme Hallow Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Süzme Hallow Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Süzme Hallow Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Süzme Hallow Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Süzme Hallow Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.