Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ 14 Ayar Sarı Altın Şans Bileklik

10.068,00 TL

Altın şans bileklik, şansı ifade eden yıldız, satürn ve kalp simgelerini bir araya getiriyor. Birbirlerine sevgi ile sarılmış halkaların farklı tasarımları ışığa yön veriyor. Altın şans bileklik ile küçük simgelerin büyük güçlerini bileğinde hissetmeye hazırlan. Şans bileklik, her gününe ve her kombinine uyum sağlamak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2N01559
Barkod 14A2N01559 - Gram : 6,18 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 6,18 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Şans Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Şans Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Şans Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Şans Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Şans Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.