Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Bileklik

16.458,00 TL

Cetaş Altın Bileklik ile dönüşüme hazırlan. Evrensel olarak dönüşüm ve değişimi temsil eden kelebek stili, zarif vurgunun da biricik nişanesi oluyor. Yepyeni bir başlangıç veya yepyeni bir düşünce tarzını ifade etmenin en iyi yolu için kelebek figürü tercih ediliyor. Saf sevginin en derin anlamı olan kelebek, estetik ve minimal dokunuşlar ile zengin bir görünüme bürünüyor. Altın kelebek bilekliğin iç içe geçmiş zincirleri, tok bir üsluba estetik övgü kazandırıyor. Altın kelebek bileklik her gününde memnun kalman için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2N01558
Barkod 14A2N01558 - Gram : 12,60 gram
Renk Sarı
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Kelebek Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Kelebek Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.