Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ 14 Ayar Sarı Altın Hallow Bileklik

10.967,00 TL

Hallow bilekliğin, birbirlerine sevgi ile tutunmuş tarzları, rahat görünümleri ile bütünlük kazanıyor. Sarı altın rengi ile ışıltılı ve hareketli bir tarzı yakalıyor. Halkalara tutunan düğümler, sıradanlıktan uzak, eğlenceli stilleri ile birbirlerini tamamlıyor.

Stok Kodu 14A2N01495
Barkod 14A2N01495 - Gram : 8,56 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 8,56 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Hallow Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Hallow Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Hallow Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Hallow Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Hallow Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.