Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ 14 Ayar Sarı Altın Hallow Bileklik

15.234,00 TL

Hallow bilekliğin büyülü küçüklü halkaları birbirlerini sevgiyle sarıyorken, küçük halkaların parıltılı taşları tasarıma ışık katıyor. Altın bilekliğin tamamlayıcı, ihtişamlı ve hareketli tarzı, altının gücü ile zengin bir hava katmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2O62067
Barkod 14A2O62067 - Gram : 14,20 gram
Renk Sarı
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Hallow Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Hallow Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Hallow Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Hallow Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Hallow Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.