Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ 14 Ayar Sarı Altın Fortuna Bilezik

42.033,00 TL

Cetaş altın bilezik ile bileğindeki güçlü enerjiyi hissetmeye hazırlan. Nazar boncuğu, sözcük olarak "kutlu nesne" anlamındadır. İyi de kötü de gözle görüldükten sonra meydana gelir. İlk izlenim gözler ile gerçekleştiği için nazar boncuğu göz şeklindedir. Eski inanışlara göre nazar boncuğu göze göz anlamında, kötü enerjiyi emici unsurundadır. Bu güzellik, küçük simgelerin büyük güçlerini ortaya koyuyor. Işıltılı tarzı, bileğinde büyülü bir rahatlık bırakmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A3O88173
Barkod 14A3O88173 - Gram : 12,40 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 12,40 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Fortuna Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Fortuna Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Fortuna Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Fortuna Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Fortuna Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.