Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ 14 Ayar Sarı Altın Fortuna Bileklik

12.920,00 TL

Cetaş'ın Fortuna Koleksiyonu'na ait nazarlı kilit bilekliğin, birbirleri içerisine geçirilmiş zarif halkaları çizgilerin gücü ile buluşarak ışığa yön veriyor. Kilitin içerisinde yer alan nazarlık, bilekliğine şans ve renk katıyorken, her kullanımında memnun etmek için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2N01556
Barkod 14A2N01556 - Gram : 7,91 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 7,91 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Fortuna Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Fortuna Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Fortuna Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Fortuna Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Fortuna Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.