Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ 14 Ayar Sarı Altın Eterna Bileklik

17.572,00 TL

Cetaş'ın Eterna Koleksiyonu'na ait altın kalp bilekliğin, birbirleri içerisine geçirilmiş farklı tarzdaki halkaları çizgilerin gücü ile buluşarak ışığa yön veriyor. Kalp figürünün içerisinde yer alan dört yapraklı yonca çizimi, bilekliğine şans ve renk katıyorken, her kullanımında memnun etmek için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1E55592
Barkod 14A1E55592 - Gram : 10,72 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 10,72 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Eterna Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Eterna Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Eterna Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Eterna Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Eterna Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.