Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ 14 Ayar Sarı Altın Bir Dilek Tut Nazar Küpe

23.086,00 TL

Dışa dönük oval nazar boncuğu güzelliğine değecek kötü enerjilerden seni koruyorken; minik mavi ışıltı, bakan kişiyi tekrar baktırıyor. Cetaş nazar küpe, sağlam kilit kullanımı rahat bir tutuş sağlıyor ve yeni bir gün için seni tamamlayacak yegane parça oluyor.

Stok Kodu 14A3O88334
Barkod 14A3O88334 - Gram : 5,56 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,56 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Bir Dilek Tut Nazar Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Bir Dilek Tut Nazar Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Bir Dilek Tut Nazar Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Bir Dilek Tut Nazar Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Bir Dilek Tut Nazar Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.