Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ 14 Ayar Altın Tasarım Grek Desen Bilezik

65.649,00 TL

Grek desen altın bileziğin modern ve zamanda tükenmeyen tarzı ihtişamını besliyor. İhtişamlı tasarımının yanısıra altının güneşten gelen enerjisi ve beyaz altının naif parlaklığı ruhunu kuşatıyor. Özel günlerin ve şık gecelerine uyum sağlayan stili ile grek desen altın bilezik, ışıltılı görünümü yakalaman için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A3O88162
Barkod 14A3O88162 - Gram : 21,09 gram
Renk Rose - Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 21,09 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Tasarım Grek Desen Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Tasarım Grek Desen Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Tasarım Grek Desen Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Tasarım Grek Desen Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Tasarım Grek Desen Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.