Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ 14 Ayar Altın Şans Bileklik

32.281,00 TL

Altın şans bileklik, şansı ifade eden yıldız, çember ve kalp simgelerini bir araya getiriyor. Birbirlerine sevgi ile sarılmış halkaların farklı tasarımları ve altının sarı-beyaz renkleri ile ışığa yön veriyor. Altın şans bileklik ile küçük simgelerin büyük güçlerini bileğinde hissetmeye hazırlan. Her gününe ve her kombinine uyum sağlamak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2Y71677
Barkod 14A2Y71677 - Gram : 27,82 gram
Renk Sarı - Beyaz
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Şans Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Şans Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Şans Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Şans Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Şans Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.