Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ 14 Ayar Altın Renkli Desenli Bileklik

12.959,00 TL

Renkli desenli bilekliğin birbirlerine sevgi ile tutunmuş tarzları şansı ifade eden figürler ile buluşuyor. Desenli renkli bileklik, küçük simgelerin büyük güçlerini ortaya koyuyorken, her gününe şans katmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1A50595
Barkod 14A1A50595 - Gram : 10,53 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Renkli Desenli Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Renkli Desenli Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Renkli Desenli Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Renkli Desenli Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Renkli Desenli Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap