Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ 14 Ayar Altın Panter Tasarım Gerdanlık

55.035,00 TL

Panter; güç, zorluk ve korkusuzluğu ifade ediyor. Kahraman, vakur duruşlu ve asil kadınların bizzat kendilerini anlatan eşsiz bir tavır sergiliyorken; renkli gözleri ile seni muazzam bir gizemin içine çekiyor. Panter gerdanlık, özgür ve güçlü kadınların modern estetik ile birleşmiş kararlı duruşlarını ifade etme biçimleri oluyor

Stok Kodu 14A3O88180
Barkod 14A3O88180 - Gram : 17,33 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 17,33 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Panter Tasarım Gerdanlık ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Panter Tasarım Gerdanlık sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Panter Tasarım Gerdanlık vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Panter Tasarım Gerdanlık ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Panter Tasarım Gerdanlık kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.