Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ 14 Ayar Altın Olivia Koleksiyon Bileklik

43.549,00 TL

Altın ve zeytin dalı, her ikisi de yüzyıllardır kültürlerde ve medeniyetlerde önemli semboller olarak kabul edilir. Altın, zenginlik ve değerin sembolüdür, zeytin dalı ise barış ve refahın sembolüdür. İnsanlık tarihinde derin bir anlama sahip olan bu iki değer Cetaş Olivia Koleksiyonu altın bileklik ile altın ışıltısının yanı sıra barış ve saflığın en derin ifadesi olan zeytin dalı ile bütünleşerek büyülü bir efsaneye atıfta bulunurken soft renkler eşliğinde sedefin inci tanelerini altın set bilezik ile ruhunuza yansıtmaya hazır mısınız?

Stok Kodu 14A3N96875
Barkod 14A3N96875 - Gram : 13,91 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 13,91 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Olivia Koleksiyon Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Olivia Koleksiyon Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Olivia Koleksiyon Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Olivia Koleksiyon Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Olivia Koleksiyon Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.