Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ 14 Ayar Altın MaviBeyaz Mineli Doch Bileklik

47.929,00 TL

Güçlü bir tılsım olarak kabul edilen, mavi rengin dinginleyici özelliği altının gücüyle birleşerek Doch bileklik, şık ve etkileyici tasarımıyla hayatında iz bırakmaya hazır mısın? Altın halkaların estetik tavrının ruhuna dokunuşuyla lüksü gündelik olanın kullanışlılığıyla buluştururyor.

Stok Kodu 14A3N96800
Barkod 14A3N96800 - Gram : 16,35 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 16,35 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın MaviBeyaz Mineli Doch Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın MaviBeyaz Mineli Doch Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın MaviBeyaz Mineli Doch Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın MaviBeyaz Mineli Doch Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın MaviBeyaz Mineli Doch Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.