Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ 14 Ayar Altın Kalp Sevgi Bileklik

40.819,00 TL

Cetaş Sevgi Bileklik, seni sevgi ile kuşatmak için zincir tasarımını burgu tarzı ile birleştiriyor. Kalp figürü ile isminin hakkını verirken kalın ve göze hitap eden görünümü ile fiyatının da hakkını veriyor. Tüm ortamlarda ve her kombininle uyum gösteren Sevgi Altın Bileklik, stilini tamamlayacak son parça oluyor.

Stok Kodu 14A1A50590
Barkod 14A1A50590 - Gram : 33,42 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Kalp Sevgi Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Kalp Sevgi Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Kalp Sevgi Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Kalp Sevgi Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Kalp Sevgi Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap