Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ 14 Ayar Altın Fortuna Mavi Yonca Kolye

16.035,00 TL

Dört yapraklı yonca şansın, umudun ve aşkın sembolüdür. Özel anlamı olan Cetaş Mavi Yonca Kolye ile ruhunuza ışıltı vermek için sizi bekliyor. Kalbi andıran yaprak detayıyla zarif dokunuşlar, her kombininize eşlik edecek ve boynunuzda parıldamak için sabırsızlanıyor.

Stok Kodu 14A3S02987
Barkod 14A3S02987 - Gram : 4,35 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,35 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Fortuna Mavi Yonca Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Fortuna Mavi Yonca Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Fortuna Mavi Yonca Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Fortuna Mavi Yonca Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Fortuna Mavi Yonca Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.