Çağrı Merkezi: 444 0 626

CETAŞ 14 Ayar Altın Eterna Kalp Bileklik

22.970,00 TL

Cetaş'ın Eterna Koleksiyonu'na ait kalpli bileklik, iki sıra zincir tasarımı ile salaş ve spor bir stili ortaya koyuyor. Rahat bir kullanım sunuyorken, nazar boncuk ve mavi kalp detayı ile gizli anlamlar barındırıyor. Eski inanışlarda nazar boncuğu göze göz anlamında, kötü enerjiyi emici unsurunda kullanılıyor. Kalp ise sevgiyi, bağlılığı, birlikteliği ve aşkı temsil ediyor. Eterna kalp bileklik, sevginin, aşkın ve bağlılığın daima kötü enerjilerden korunduğunu ifade ediyor. İki sıra zincir tasarımı ile kalpli bileklik, güzel anlamı ile daima mutlu etmek için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2N01554
Barkod 14A2N01554 - Gram : 8,43 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 8,43 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Eterna Kalp Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Eterna Kalp Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Eterna Kalp Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Eterna Kalp Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Eterna Kalp Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.