Çağrı Merkezi: 444 0 626

ARPAŞ 14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Yüzük

3.816,00 TL

Farklı ve eşsiz tarzlar için harikulade bir parçaya dönüşüyor. Sarı, beyaz ve bronz altının her rengini taşıyan minik altın toplar, karakteristik bir stili ortaya koyuyor. Altın topların bitişiğinde göz alıcı bir vurgu görevi üstlenen zirkon taşlar yer alıyor. Hem özel hem de günlük yaşantında vazgeçemeyeceğin, yokluğunu sürekli hissedeceğin iddialı bir altın toplu yüzük.

Stok Kodu 14A1A51295
Barkod 14A1A51295 - Gram : 3,00 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Üç Renkli Altın Toplu Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap