Çağrı Merkezi: 444 0 626

ARPAŞ 14 Ayar Üç Renkli Altın Halka Küpe

4.669,00 TL

Sarı, bronz ve beyaz altının birleşimi tüm kıyafetlerin ile uyum göstermeye hazırlanıyor. Minik taşların sardığı alanlar, ışığın etkisini renklerin gücü ile yansıtırken pırıltı daima seninle oluyor. Minik taşların sergilediği keskin ışıltı, sana kendinden emin ve güçlü bir duruş katıyor.

Stok Kodu 14A1M41015
Barkod 14A1M41015 - Gram : 4,02 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Halka Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Üç Renkli Altın Halka Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Üç Renkli Altın Halka Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Üç Renkli Altın Halka Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Üç Renkli Altın Halka Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap