Çağrı Merkezi: 444 0 626

ARPAŞ 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Halka Küpe

6.393,00 TL

Üçlü hilal halkaların birbirleri ile uzantısı üç boyutlu görünüm sağlarken, ikili beyaz altın halkaların tutuş gücü çarpıcı bir hâl alıyor. J küpe rahat kullanımının yanında, senin için son bir zarif dokunuş bırakıyor.

Stok Kodu 14A1M41579
Barkod 14A1M41579 - Gram : 4,32 gram
Renk Sarı - Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,32 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Halka Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Halka Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Halka Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Beyaz Altın Halka Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Beyaz Altın Halka Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap