Çağrı Merkezi: 444 0 626

ARPAŞ 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Vidalı Küpe

2.386,00 TL

Yıldız, koruyucu güç sembolüdür. Baht, şans, talih ve yazı anlamlarını taşır. Birbirleri ile bütünleşmiş yıldızlar, pozitif enerjiyi çevreliyorken bütün olarak da ayrıca bir yıldız sembolünü oluşturuyorlar. Talihin, şansın, bahtın ve yazının son derece güçlü olumlamalarla ortaya çıkması için o, sana enerji vermek için hazırlanıyor.

Stok Kodu 14A1M41786
Barkod 14A1M41786 - Gram : 1,52 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,52 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Vidalı Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Vidalı Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Vidalı Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Yıldız Vidalı Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Yıldız Vidalı Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap