Çağrı Merkezi: 444 0 626

ARPAŞ 14 Ayar Sarı Altın Mavi Taşlı Yüzük

2.657,00 TL

Koyu mavi taşlı altın yüzüğün, enerjili ışığı uzaklardan hissediliyor! Çember kalıptaki renkli taşı; kişiliğini, yaşam enerjini, tutkulu ve kararlı tavrını yansıtıyor. Sade montürünü minik ışıltılı taşlar canlandırıyorken, bu tatlı güzellik, kıyafetlerini en iyi tamamlayacak parçalardan birisi. Onun ışıltısı ile kalbini aydınlatmaya hazırlan!

Stok Kodu 14A1M40425
Barkod 14A1M40425 - Gram : 1,91 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,91 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Mavi Taşlı Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Mavi Taşlı Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Mavi Taşlı Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Mavi Taşlı Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Mavi Taşlı Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.