Çağrı Merkezi: 444 0 626

ARPAŞ 14 Ayar Sarı Altın Küp Halka Küpe

9.629,00 TL

Bütün ve bölünmüş tarzın zıtlıkları, küçük koloniler eşliğinde birleşirken; gücünü senin ışıltından alıyor. Günlük ve özel kullanımlarda her stiline uyum gösteriyorken, onun ışığında kendini buluyor, kendi ışığında onu parlatıyorsun.

Stok Kodu 14A0M00234
Barkod 14A0M00234 - Gram : 6,89 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 6,89 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Küp Halka Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Küp Halka Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Küp Halka Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Küp Halka Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Küp Halka Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap