Çağrı Merkezi: 444 0 626

ARPAŞ 14 Ayar Sarı Altın Halka Küpe

6.275,00 TL

Hafif bombeli duruşun yüz hatlarınız ile paralel duruşu kendinden emin tarzı vurguluyor. Halka görünüm, ışığın odak noktası yönlendiriyorken sadeliğin hazzını sonuna kadar yaşatıyor. Klips kısmın ince ve rahat kullanımı yeni tarzına kalite katıyor.

Stok Kodu 14A0M00225
Barkod 14A0M00225 - Gram : 4,49 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,49 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Halka Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Halka Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Halka Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Halka Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Halka Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap