Çağrı Merkezi: 444 0 626

ARPAŞ 14 Ayar Sarı Altın Düğüm Vidalı Küpe

3.053,00 TL

İç içe geçirilmiş halkalar tok bir görünüm sağlıyorken oluşan düğüm, sarsılmaz bir ihtişama sahip olduğunu vurguluyor. Sadelik ve farklı tarzını bütünlüğü seni içine çekerken, vidalı kullanım sağlam ve kaliteli olduğunun altını çiziyor.

Stok Kodu 14A1M41788
Barkod 14A1M41788 - Gram : 2,12 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,12 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Düğüm Vidalı Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Düğüm Vidalı Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Düğüm Vidalı Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Düğüm Vidalı Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Düğüm Vidalı Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap