Çağrı Merkezi: 444 0 626

ARPAŞ 14 Ayar Beyaz Altın Üçlü Baget Yüzük

2.851,00 TL

Modern ve en şık kesim türlerinden biri olan baget tarzı ile ışıltılı havayı yakala! Baget yüzüğün dikdörtgen stili, benzersiz prizmatik yansıması ile ışığına ışık katıyor. Minik topların çevreli dansı üçlü bagetlerin neşesini dinç tutarken; klasikten uzak, daha genç ve daha dinamik görünümü ile kendi gücünü hissetmeni sağlıyor. Altın baget yüzükteki sade fakat şık duruş, tarzını yansıtıyorken; beyaz altının iyileştirici gücü parmaklarını sevgi ile sarmalıyor.

Stok Kodu 14A1A51291
Barkod 14A1A51291 - Gram : 1,98 gram
Renk Beyaz
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,98 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Üçlü Baget Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Üçlü Baget Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Üçlü Baget Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Üçlü Baget Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Üçlü Baget Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap