Çağrı Merkezi: 444 0 626

ARPAŞ 14 Ayar Beyaz Altın Burgu Eklem Yüzük

1.339,00 TL

Burgu altın yüzüğün dalgaları birbirleri ile ahenk içerisinde uyum gösteriyorken, beyaz altın rengi ile hem günlük hem özel alanlarınıza bambaşka bir enerji katıyor. Sadeliğin şıklık tanımında kendini gösterebilen ve çok beğeni kazanan nadir modellerden oluyor.

Stok Kodu 14A1L56327
Barkod 14A1L56327 - Gram : 1,08 gram
Renk Beyaz
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Burgu Eklem Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Beyaz Altın Burgu Eklem Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Beyaz Altın Burgu Eklem Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Beyaz Altın Burgu Eklem Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Beyaz Altın Burgu Eklem Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.