Çağrı Merkezi: 444 0 626

ARPAŞ 14 Ayar Altın Yıldız Minimal Yüzük

1.002,00 TL

Altın yıldız yüzüğün üç boyutlu görünümü ile çizgilerin güçlü sembolünü hisset. Yıldız figürü, yol göstericiliği ve karanlığa rağmen ışıltıyı ifade ediyor. Bronz farkı ile zorlukların karşısında kaldığında elinden tutuyor ve yol gösterici bir dost olmak için seni bekliyor. Minimal yıldız yüzük sadeliğin eşsiz tarzını vurguluyor.

Stok Kodu 14A0M00352
Barkod 14A0M00352 - Gram : 0,72 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Yıldız Minimal Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Yıldız Minimal Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Yıldız Minimal Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Yıldız Minimal Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Yıldız Minimal Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap