Çağrı Merkezi: 444 0 626

ARPAŞ 14 Ayar Altın Kırmızı Taşlı Minimal Yüzük

2.394,00 TL

Parmağındaki sade ve renkli güç, baget altın yüzük tadında, minimalliğe yeni bir bakış katıyor. Pembe rengin coşkulu enerjisi çevresinde sıralanan minik taşlar, neşeni ve ışığını güçlü tutuyor. O, her yerde sana uyum gösterecek, enerjisi yüksek bir altın yüzük.

Stok Kodu 14A1M40415
Barkod 14A1M40415 - Gram : 1,96 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Kırmızı Taşlı Minimal Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Kırmızı Taşlı Minimal Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Kırmızı Taşlı Minimal Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Kırmızı Taşlı Minimal Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Kırmızı Taşlı Minimal Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.