Çağrı Merkezi: 444 0 626

ARPAŞ 14 Ayar Altın Düğüm Vidalı Küpe

2.760,00 TL

Sarı, bronz ve beyaz altının sarmal birleşimi ile düğüm modeli farklı bir tarza bürünüyor. Sarmalın ortasındaki altın top, değer verilenin güçlü bir şekilde korunduğunu ifade ediyor. Şıklığın ışıltısı farklı renklerin harmanlanması ile yeniden adlandırılırken, uyum gücünü hissetmeni bekliyor. Vidalı tasarım modeli, zarif ve güçlü bir dokunuşu teninde hissetmeni sağlıyor.

Stok Kodu 14A0L18586
Barkod 14A0L18586 - Gram : 2,18 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Altın Düğüm Vidalı Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Altın Düğüm Vidalı Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Altın Düğüm Vidalı Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Altın Düğüm Vidalı Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Altın Düğüm Vidalı Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap