Çağrı Merkezi: 444 0 626

4,50 Carat Pırlanta Su Yolu Bileklik

161.376,00 TL

Pırlanta bileklik deyince akla ilk gelen eşsiz tasarımıyla Su yolu bileklik, altının sıcak ışıltısı sayesinde tutku ve sevgi anlamlarını taşıyorken aynı zamanda sonsuz gücün, özgürlüğün ve her açıdan da şıklığı temsil eder. Sonsuz aşkın en güzel ifadesi olan Altın Su yolu bilekliği teninde taşımaya ne dersin?

Stok Kodu PRL3Y00301
Barkod PRL3Y00301
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pırlanta Su Yolu Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pırlanta Su Yolu Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pırlanta Su Yolu Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pırlanta Su Yolu Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pırlanta Su Yolu Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
4,5014KVS1F