Çağrı Merkezi: 444 0 626

3,37 Carat Pırlanta Safir Taşlı Tasarım Yüzük

82.230,00 TL

"Bu ışıltılı hayatı seçmek senin elinde!" Pırlanta ışıltısının yanında mavinin tutkulu, derin renginde kaybolmayı göze alıyorsan Pırlanta Yüzük seni bekliyor. Özel ve anlamlı gecelerin vazgeçilmez imzası olan pırlanta ile gecenin yıldızı sen ol!

Stok Kodu PRL23A00078
Barkod PRL23A00078
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pırlanta Safir Taşlı Tasarım Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pırlanta Safir Taşlı Tasarım Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pırlanta Safir Taşlı Tasarım Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pırlanta Safir Taşlı Tasarım Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pırlanta Safir Taşlı Tasarım Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
0,9114KSI1F
0,9014KSI1F
1,5614K