Çağrı Merkezi: 444 0 626

3,32 Carat Pırlanta Tasarım Madalyon Kolye

248.590,00 TL

Işıltılı hayatı ve gösterişi seviyorsanız bu tasarım pırlanta kolyeye bakmalısınız! Birbiriyle uyum içerisinde dans eden pırlantalar madalyon görünümüne dönüşerek sıradışı bir ihtişama evriliyor. Pırlanta tasarım madalyon kolye ile tüm gözlerin odağında siz olun!

Stok Kodu PRL3O06667
Barkod PRL3O06667
Ayar 18 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Pırlanta Tasarım Madalyon Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Pırlanta Tasarım Madalyon Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Pırlanta Tasarım Madalyon Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Pırlanta Tasarım Madalyon Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Pırlanta Tasarım Madalyon Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
1,0018KSI1F
2,3218KSI1F