Çağrı Merkezi: 444 0 626

3,01 Carat Elmas Su Yolu Bileklik

152.761,00 TL

Elmas binlerce yıl boyunca bir zenginlik sembolü olmuştur ve bereketi çeken bir dışavurum taşı olarak kabul edilir. Elmas ne kadar büyükse oradaki bereketinde o kadar fazla olduğuna inanılır.Su yolu tasarımının sıcak ışıltısı sayesinde tutku ve sevgi anlamlarını taşıyorken aynı zamanda sonsuz gücün, özgürlüğün ve her açıdan da şıklığı temsil eden görünümü elmasla birleşimi sonsuz aşkın en güzel ifadesi olarak Elmas Su yolu bilekliği teninde taşımaya ne dersin?

Stok Kodu ELM23A00074
Barkod ELM23A00074
Ayar 08 Ayar
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan Elmas Su Yolu Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak Elmas Su Yolu Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan Elmas Su Yolu Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz Elmas Su Yolu Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

Elmas Su Yolu Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

CaratAyarBerraklıkRenk
3,0108KVS1G